אימרסיב אינטנסיב

איך אפשר לייצר חוויות סיפור בלתי נשכחות? איך אפשר לחבר בין משחוק (גיימיפיקציה) ואמנות הסיפור? איך הסיפורים האימרסיביים יכולים לשרת יוצרים, אנשי שיווק, אנשי תוכן, אנשי חינוך ועוד?

בואו להכיר את הכלי החדשני של מספרי הסיפורים. סיפורים שנשענים על חווית הסיפור הטבעית, חוצים את גבול הבדיון והמציאות והופכים את הסיפור לחוויה אישית ועמוקה.

אימרסיב אינטנסיב היא סדנה מרוכזת וחד פעמית להיכרות, הבנה ורכישת כלים ראשונים ליצירה במרחב האימרסיבי. הסדנה תכלול היכרות מעמיקה עם עקרונות האימרסיב, דוגמאות מרחבי העולם לפרוייקטים אימרסיביים פורצי דרך, היכרות ורכישה של כלי העבודה של היוצר האימרסיבי והתנסות מעשית.

בעולם שבו הגבול בין בדיון ומציאות מאוד מטושטש אפשר ליצור סיפורים בלתי נשכחים.

מועד חדש לסדנה בקרוב. בינתיים - מעוניינים בסדנה? הרצאה? צרו קשר!

עוד קצת פרטים...

מה זה אימרסיב?

אימרסיב סטוריטלינג הוא מדיום חדשני של סיפור סיפורים שמתמפתח בעשרים השנים האחרונות (פלוס מינוס). התחיל בשוליים, וכיום מוצא את דרכו אל לב תעשיית הבידור, הפנאי, השיווק והפרסום, ואף לתחומים אחרים כמו פיתוח מנהלים, חינוך ועוד.

והנה סרטון קצר שיסביר בעוד כמה מלים:

 

 

 

 

 

 

 

מה יקרה בסדנה?

במהלך הסדנה אכיר לכם את עולם האימרסיב, דוגמאות, רעיונות, כלים ועקרונות, נשחק איתם, נבחן אותם, ונתנסה איתם. אתם תצאו נסערים (אני מאמינה) מגילוי הגמישות והאפשרויות הזמינות לכם, ועם כלים בסיסיים שיאפשרו לכם להתחיל ליצור. או לחקור עוד. 

 

 

הסדנה מתאימה לי?

הסדנה מיועדת לכותבים מתחילים או מנוסים בשלבי כתיבה שונים, וכן יכולה להתאים ולעניינן עורכות ועורכים ספרותיים, תסריטאים ותסריטאיות, אנשי חינוך, אנשי שיווק ופרסום, וכל מי שסקרן לגלות ולחקור את העולם האימרסיבי.

 

איפה מה מתי

1/4/19, יום שני, 17:30-21:30, במכון מופ"ת, רחוב שושנה פרזיץ' תל אביב. הבניין מונגש. לבאים עם רכב פרטי - חניה בחינם ובשפע. (חתבורה ציבורית מגיעה עד לבניין ממש).

עלות הסדנה: 350 ש"ח, בהרשמה מוקדמת (עד ה 23.3) 300 ש"ח.

ניתן לשלם בפייפאל או בכרטיס אשראי דרך פייפאל.

ניתן לשלם ישירות דרך ביט (אנא סמנו ברכישת הכרטיס תשלום אוף-ליין, ובצעו העברה דרך אפליקצתיית ביט).

אם אתם רוצים להגיע ותשלום דיגיטלי הוא בעיה עבורכם – אנא צרו קשר ונמצא פתרון יחד:

054-2223324

 

מי אני?

 

מעין רוגל, סופרת, תסריטאית, יוצרת אימרסיב, מפצחת סיפורים ומלמדת כתיבה. יוצרת 'אמנות הבריחה' (מוזיאון ישראל, קיץ 2017) - פרוייקט אימרסיב פורץ דרך. כיום שותפה ומנהלת תוכן בסטארט-אפ אימרסיב שעושה את צעדיו הראשונים. ראו אור ספריה 'היינו יכולות לנסוע' (2011), 'יער' (2016), 'גם קופים נופלים מעצים (2018). במאי 2019 יראה אור ספרה הרביעי בהוצאת כנרת זמורה ביתן.

מידע נוסף כאן באתר:  www.mayanrogel.com